Verlaten

Verlaten

Voor de fans van Twin Peaks, Lost en Shutter Island Wayward Pines, de 10 delige tv-serie naar de boeken van Blake Crouch is te zien op Fox. Verlaten, deel 3 in de Wayward Pines-trilogie Het is drie weken geleden dat Secret Service-agent Ethan Burke is aangekomen in Wayward Pines in Idaho. In dit stadje wordt mensen verteld met wie ze moeten trouwen, waar ze komen te wonen en waar ze komen te werken. Hun kinderen wordt geleerd dat David Pilcher, de schepper van het stadje, god is. En niemand mag het stadje verlaten; een vraag stellen kan je zelfs het leven kosten. Maar Ethan Burke heeft ontdekt wat voor verbijsterend geheim zich bevindt achter het onder stroom staand hek waarmee het stadje omgeven is, een hek dat het beschermt tegen de verschrikkelijke wereld erachter. Burke ziet het als zijn plicht om de inwoners van Wayward Pines te vertellen dat ze een leugen leven en dat zij de enige zijn van wat ooit het menselijk ras was. Maar als Pilcher erachter komt dat zijn dekmantel hem ontnomen is, neemt hij op afschuwelijke wijze wraak...

€ 15,99

Waarom bestellen bij Scheltema

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis.

Sinds 1853 de mooiste boekhandel van Nederland!

Boektype Verkrijgbaar in extra informatie Voorraad Prijs Levertijd Uw bestelling
Nieuw Webshop € 15,99

Tijdelijk niet leverbaar.

ISBN
9789045204277
Uitgever
Karakter Uitgevers BV
Druk vanaf
1e
Verschenen
15-08-2014
Taal
Nederlands
Bladzijden
320 pp.
Bindwijze
Paperback
Rubriek
Spanning

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Alle nieuwe, Nederlandstalige boeken boven de € 15 verzenden wij gratis, daaronder betaalt u € 1,95.  Bij tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per besteld boek. Voor verzending naar België wordt € 1,95 + € 1,95 per boek gerekend. Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.


Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
pro-mbooks1 : scheltema