Verlaten

Verlaten

Secret Service-agent Ethan Burke bevindt zich al drie weken in Wayward Pines in Idaho. Een stadje waar mensen verteld wordt met wie ze moeten trouwen, waar ze komen te wonen en waar ze komen te werken. De gehele bevolking is overgeleverd aan de grillen van David Pilcher, de megalomane gek die hen in zijn macht heeft. Maar Burke heeft ontdekt wat voor verbijsterend geheim zich bevindt achter het onder stroom staand hek waarmee het stadje omgeven is, een nachtmerrie die ieders voorstelling te boven gaat. Burke ziet het echter als zijn plicht om de inwoners te vertellen wat hij ontdekt heeft. Als Pilcher daarachter komt haalt hij de stroom van het hek en zijn Burke en de andere inwoners overgeleverd aan wat er zich buiten de hekken bevindt Verlaten is het derde en afsluitende deel van de beklemmende en verontrustende Wayward Pines-serie. Blake Crouch weet het verhaal op filmische en spectaculaire wijze tot een climax te schrijven die je als lezer niet onberoerd kán laten. Een must voor fans van Twin Peaks en Lost.

€ 7,99
Let op, dit is een ebook!

Waarom bestellen bij Scheltema

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis.

Sinds 1853 de mooiste boekhandel van Nederland!

ISBN
9789045204376
Uitgever
Karakter Uitgevers BV
Druk vanaf
1e
Verschenen
13-08-2014
Taal
Nederlands
Bladzijden
233 pp.
Bindwijze
Ebook EPUB met digitaal watermerk
Rubriek
Spanning

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Alle nieuwe, Nederlandstalige boeken boven de € 15 verzenden wij gratis, daaronder betaalt u € 1,95.  Bij tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per besteld boek. Voor verzending naar België wordt € 1,95 + € 1,95 per boek gerekend. Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.


Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
pro-mbooks1 : scheltema