Songs

From the bestselling author of Mr Toppit, a Richard & Judy Book Club pick, comes a riotous, darkly comic story of siblings searching for the truth about their musician father - for fans of The Rosie Project, The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry and The Humans

Iz Herzl, renowned political activist and protest singer, has always refused to dwell on the past. Now eighty, he sits in his house in Muswell Hill, while his lovers - some past, some present - dance attendance upon him. Downstairs, Iz's children - teenage maths wunderkind Rose, and her dying brother Huddie - spend their days picking through the myths and secrecy that have always swirled around their unknowable father.

But Iz can't keep the past at bay forever. Into their lives comes Joseph: his first child, whom Rose and Huddie have never met. And his arrival will change things in ways that Rose and Huddie could never have anticipated...

€ 11,95

Waarom bestellen bij Scheltema

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis.

Sinds 1853 de mooiste boekhandel van Nederland!

Boektype Verkrijgbaar in extra informatie Voorraad Prijs Levertijd Uw bestelling
Nieuw Winkel € 11,95

Voor 16:00 uur besteld, de volgende dag in huis.

Vandaag besteld, vandaag in huis.

Gratis, binnen de ring van Amsterdam

Reserveren en ophalen op het Rokin.

ISBN
9781408882344
Uitgever
Bloomsbury
Druk vanaf
1e
Verschenen
14-06-2018
Taal
Engels
Bladzijden
320 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Rubriek
Literatuur

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Alle nieuwe, Nederlandstalige boeken boven de € 15 verzenden wij gratis, daaronder betaalt u € 1,95.  Bij tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per besteld boek. Voor verzending naar België wordt € 1,95 + € 1,95 per boek gerekend. Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.


Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
pro-mbooks1 : scheltema