In De vega atlas laat Isabel Boerdam je in meer dan 160 toegankelijke recepten zien hoe divers de vega(n) keuken is, waar dan ook ter wereld. Laat je verrassen door onbekende ingrediënten, kruiden en specerijen. Proef wat alle wereldkeukens te bieden hebben en sta versteld van de mogelijkheden!
Waar de Nederlandse keuken van oudsher bekend staat om de drie-eenheid aardappelen, groenten en vlees, zie je dat de vegetarische keuken in andere landen juist geworteld is in de cultuur. Daar kennen ze het begrip 'vleesvervanger' niet, wordt 'vegan' niet beschouwd als modern verschijnsel en is het de normaalste zaak van de wereld om een maaltijd op tafel te toveren met alles wat de natuur te bieden heeft. Die keukens krijgen in De vega atlas de volle aandacht.
Maar ook de keukens en gerechten waarin vlees of vis niet weg te denken lijken te zijn, komen in dit boek volop aan bod. We gieten klassiekers in een eigentijds vegetarisch jasje met een charmante knipoog naar het origineel. Denk aan gerechten als jackfruit-rendang, geen-rendierstoof en Turkse pides met walnotengehakt. En wat dacht je van Biet Wellington of een patatje stoofzwam? Dat is het mooie aan de vega-keuken: het kan altijd.
Kook en reis je mee?
Waarom bestellen bij Scheltema?
Vanaf €17,50 aan nieuwe Nederlandstalige boeken gratis verzending.
Gratis retourneren.
Boektype | Verkrijgbaar in | extra informatie | Voorraad | Prijs | Levertijd | Uw bestelling |
---|---|---|---|---|---|---|
Nieuw | Winkel Rokin | € 35,00 |
We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis. Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL ![]()
Vandaag besteld, vandaag in huis.
U betaalt hiervoor geen extra kosten, maar het standaard verzendtarief Reserveren en ophalen op het Rokin. |
|||
Nieuw | Externe leverancier | € 35,00 |
Afwijkende levertijd: 1 tot 2 werkdagen. |
Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.
Verzendkosten en levertijden
Gratis verzending binnen Nederland vanaf € 17,50.
Bij bestellingen onder de € 17,50 bedragen de verzendkosten €2,95.
Voor verzending naar België wordt € 2,95 gerekend. De verzenkosten van tweedehands boeken bedragen € 2,95.
Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.
Let op: vanwege grote drukte bij PostNL kan de levertijd momenteel helaas langer zijn dan u van ons gewend bent.
Reserveren
Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.
Loading...