I Hold Your Heart

I Hold Your Heart

The tense, twisty must-read book of the summer - perfect for fans of Louise O'Neill and Sara Barnard

'You make me feel like there's something good in the world I can hold on to,' Aaron says. He kisses me again, draws me so close it's almost hard to breathe. 'I love you, Gem. And I promise I'll hold your heart forever.'

When Gemma meets Aaron, she feels truly seen for the first time. Their love story is the intense kind. The written-in-the-stars, excluding-all-others kind. The kind you write songs about.

But little by little their relationship takes over Gemma's life. What happens when being seen becomes being watched, and care becomes control?

Told in both Gemma's and Aaron's words, this is a raw, moving exploration of gaslighting in teenage relationships that skewers our ideas of what love looks like.

€ 11,50

Waarom bestellen bij Scheltema?

Vanaf €15,- aan nieuwe Nederlandstalige boeken gratis verzending.

Gratis retourneren.

Boektype Verkrijgbaar in extra informatie Voorraad Prijs Levertijd Uw bestelling
Nieuw Winkel € 11,50

Voor 16:00 uur besteld, de volgende dag in huis.

Bestel de mooiste boeken, gewoon thuis. #ikleesthuis

ISBN
9781526609168
Uitgever
Bloomsbury Publishing PLC
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2019
Taal
Engels
Bladzijden
336 pp.
Bindwijze
Paperback
Rubriek
Kinderboeken algemeen

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Alle nieuwe, Nederlandstalige boeken boven de € 15 verzenden wij gratis, daaronder betaalt u € 1,95.  Bij tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per besteld boek. Voor verzending naar België wordt € 1,95 + € 1,95 per boek gerekend. Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.


Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
pro-mbooks1 : scheltema