The Fashion Camera
Liselotte FleurLenzen, camera’s, lightshapers, werken met een team en jezelf verkopen. Als modefotograaf heb je heel wat ballen in de lucht te houden. Liselotte Fleur (1991) werkt al meer dan tien jaar in deze creatieve business. Ze vertelt je in dit boek ALLES WAT JE MOET WETEN OM AAN DE SLAG TE KUNNEN IN DE WERELD VAN DE MODEFOTOGRAFIE. Van de juiste apparatuur en de beste instellingen tot copyrightkwesties en praktische social media-tips. Ready, set, go!
Waarom bestellen bij Scheltema?
Vanaf €17,50 aan nieuwe Nederlandstalige boeken gratis verzending.
Gratis retourneren.
Boektype | Verkrijgbaar in | extra informatie | Voorraad | Prijs | Levertijd | Uw bestelling |
---|---|---|---|---|---|---|
Nieuw | Externe leverancier | € 24,99 |
We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis. Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL |
Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.
Verzendkosten en levertijden
Gratis verzending binnen Nederland vanaf € 17,50.
Bij bestellingen onder de € 17,50 bedragen de verzendkosten €2,95.
Voor verzending naar België wordt € 2,95 gerekend. De verzenkosten van tweedehands boeken bedragen € 2,95.
Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.
Let op: vanwege grote drukte bij PostNL kan de levertijd momenteel helaas langer zijn dan u van ons gewend bent.
Reserveren
Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.
Loading...