De kern van de zaak

De kern van de zaak

Londen in de jaren negentig. Nicola gaat even naar buiten om sigaretten te halen. Wanneer ze terugkomt, treft ze een vreemde man in haar woonkamer aan. Toegegeven, hij ziet eruit als haar Jonathan, hij klinkt als haar Jonathan, maar die zou haar toch nooit zomaar de deur wijzen met de woorden: ‘Het werkt gewoon niet.’ Haar wereld staat op zijn kop. Nicola vraagt advies aan haar getrouwde vrienden, die er ook niets van begrijpen. De kern van de zaak is hilarisch en hartverscheurend tegelijk. St John is op haar bitterzoete best als ze schrijft over de dingen die vrouwen doen om vast te houden aan de liefde, en de dingen die mannen doen om eraan te ontsnappen. Voor de liefhebbers van A.M Homes en Jane Austen. Over De vrouwen in het zwart: ‘Een heerlijk boek om mee weg te kruipen.’ – Margriet ‘Ze slaagt erin om de middelmatigheid waar haar personages onder lijden even tragikomisch als ontwapenend neer te zetten.’ **** – HUMO ‘Een levendig, verfijnd en kunstig verhaal.’ – The New York Times Book Review ‘Met behulp van spaarzaam proza, sprankelende dialogen en pijnlijk ware observaties over het gezinsleven, creëert St John een winnende combinatie van humor en pathos.’ – Publishers Weekly

€ 20,00

Waarom bestellen bij Scheltema?

Vanaf €15,- aan nieuwe Nederlandstalige boeken gratis verzending.

Gratis retourneren.

Boektype Verkrijgbaar in extra informatie Voorraad Prijs Levertijd Uw bestelling
Nieuw Winkel Rokin € 20,00

We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis.

Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL

Vandaag besteld, vandaag in huis.

U betaalt hiervoor geen extra kosten, maar het standaard verzendtarief

Reserveren en ophalen op het Rokin.

Nieuw Externe leverancier € 20,00

We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis.

Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL

ISBN
9789038807171
Uitgever
Nijgh & Van Ditmar
Druk vanaf
1e
Verschenen
06-10-2020
Taal
Nederlands
Bladzijden
240 pp.
Bindwijze
Paperback
Rubriek
Literatuur

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Alle nieuwe, Nederlandstalige boeken boven de € 15 verzenden wij gratis, daaronder betaalt u € 1,95.  Bij tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per besteld boek. Voor verzending naar België wordt € 1,95 + € 1,95 per boek gerekend. Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.


Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Let op: vanwege grote drukte bij PostNL kan de levertijd momenteel helaas langer zijn dan u van ons gewend bent.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
pro-mbooks1 : scheltema