Tropenbruid
Susan SmitAmsterdam, 1907. Het weesmeisje Anna droomt van een ander, grootser leven. Op een dag reageert ze op een advertentie waarin een ambtenaar in Nederlands-Indië een echtgenote zoekt. Eenmaal in Batavia ontdekt Anna al snel dat haar huwelijk met de starre Willem niets anders is dan een dekmantel voor carrièregekonkel, geheime liefdes en verzwegen familieverbanden. Tropenbruid is een zinderend liefdesverhaal tegen de achtergrond van een onderbelicht deel van onze koloniale geschiedenis.
Waarom bestellen bij Scheltema?
Vanaf €17,50 aan nieuwe Nederlandstalige boeken gratis verzending.
Gratis retourneren.
Boektype | Verkrijgbaar in | extra informatie | Voorraad | Prijs | Levertijd | Uw bestelling |
---|---|---|---|---|---|---|
Nieuw | Winkel Rokin | € 21,99 |
We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis. Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL ![]()
Vandaag besteld, vandaag in huis.
U betaalt hiervoor geen extra kosten, maar het standaard verzendtarief Reserveren en ophalen op het Rokin. |
|||
Tweedehands
Goed |
Winkel Rokin | € 11,50 |
We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis. ![]()
Vandaag besteld, vandaag in huis.
U betaalt hiervoor geen extra kosten, maar het standaard verzendtarief Reserveren en ophalen op het Rokin. |
|||
Nieuw | Externe leverancier | € 21,99 |
We streven naar voor 23:00 uur besteld, de volgende dag in huis. Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL |
Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.
Verzendkosten en levertijden
Gratis verzending binnen Nederland vanaf € 17,50.
Bij bestellingen onder de € 17,50 bedragen de verzendkosten €2,95.
Voor verzending naar België wordt € 2,95 gerekend. De verzenkosten van tweedehands boeken bedragen € 2,95.
Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.
Let op: vanwege grote drukte bij PostNL kan de levertijd momenteel helaas langer zijn dan u van ons gewend bent.
Reserveren
Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.
Loading...