Side life

Side life

Set in Seattle, Steve Toutonghi’s second novel, Side Life, is a dazzling, intriguing, and philosophical blend of literary science fiction—perfect for fans of Blake Crouch, Philip K. Dick and Ex Machina.

What if every possibility of every life were within your reach?

Vin, a down-on-his-luck young tech entrepreneur forced out of the software company he started, takes a job house-sitting an ultramodern Seattle mansion whose owner has gone missing. There he discovers a secret basement lab with an array of computers and three large, smooth caskets. Inside one he finds a woman in a state of suspended animation. There is also a dog-eared notebook filled with circuit diagrams, beautiful and intricate drawings of body parts, and pages of code.

When Vin decides to enter one of the caskets himself, his reality begins to unravel, and he finds himself on a terrifying journey that raises fundamental questions about reality, free will, and the meaning of a human life.

€ 14,95

Waarom bestellen bij Scheltema

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis.

Sinds 1853 de mooiste boekhandel van Nederland!

Boektype Verkrijgbaar in extra informatie Voorraad Prijs Levertijd Uw bestelling
Nieuw Van Ditmar Webshop € 14,95

Afwijkende levertijd: 1 werkdagen.

Nieuw Webshop € 14,95

Afwijkende levertijd: 2 werkdagen.

Nieuw Winkel € 14,95

Voor 16:00 uur besteld, de volgende dag in huis.

Vandaag besteld, vandaag in huis.

Gratis, binnen de ring van Amsterdam

Reserveren en ophalen op het Rokin.

ISBN
9781641290210
Uitgever
SOHO Press
Druk vanaf
1e
Verschenen
09-04-2019
Taal
Engels
Bladzijden
240 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Rubriek
Literatuur

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Nieuwe Nederlandstalige boeken worden gratis verzonden. Voor tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per boek. Er wordt € 1,- extra per boek gerekend bij verzending naar België.

Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
MINDBUSZEUS2 : scheltema