Het dievencircus en de grote verdwijntruc

Het dievencircus en de grote verdwijntruc

Hannahs leven is saai, saai, saai! Dan ontmoet ze Noah Sphinx, die opgroeit in een heel bijzonder circus. Maar niet alles is wat het lijkt: de gemene spreekstalmeester heeft kwaadaardige plannen, en niemand is veilig voor zijn vingervlugge diefstallen.
Kunnen Hannah en Noah deze slechterik op tijd stoppen?

William Sutcliffes eerste kinderboek zit vol humor, avontuur en bijzondere personages, die tot leven worden gebracht in de fantastische illustraties van David Tazzyman. Een must voor fans van David Walliams en Roald Dahl!

€ 12,50

Waarom bestellen bij Scheltema?

Vanaf €15,- aan nieuwe Nederlandstalige boeken gratis verzending.

Gratis retourneren.

Boektype Verkrijgbaar in extra informatie Voorraad Prijs Levertijd Uw bestelling
Nieuw Webshop € 12,50

Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis.

Uw bestelling wordt bezorgd door PostNL

ISBN
9789048310487
Uitgever
Veltman Uitgevers B.V.
Druk vanaf
1e
Verschenen
25-09-2014
Taal
Nederlands
Bladzijden
212 pp.
Bindwijze
Gekartonneerd
Rubriek
Kinderboeken 7 - 9 jaar
Illustraties
David Tazzyman

Bij een bestelling kunt u online direct afrekenen. U kunt betalen met iDeal, Master Card, Visa, American Express, Paypal, Mister Cash en de Digitale Boekenbon. Vanzelfsprekend worden deze gegevens ook over een beveiligde (SSL) verbinding verstuurd waarmee uw veiligheid is gegarandeerd.

Verzendkosten en levertijden

Alle nieuwe, Nederlandstalige boeken boven de € 15 verzenden wij gratis, daaronder betaalt u € 1,95.  Bij tweedehands, ramsj en anderstalige boeken betaalt u € 1,95 + € 0,95 per besteld boek. Voor verzending naar België wordt € 1,95 + € 1,95 per boek gerekend. Bij verzending naar Duitsland rekenen wij € 20 per bestelling. Naar overige landen verzenden wij niet.


Over het algemeen worden nieuwe Nederlandstalige boeken die u voor 23.00 bestelt, de volgende dag thuisbezorgd. Tweedehands boeken en ramsj worden op werkdagen dagelijks verzonden. Als u de bestelling vóór 15.00 uur plaatst, heeft u de boeken meestal de volgende dag in huis.

Reserveren

Nieuwe, tweedehands boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering direct online betalen of u betaalt bij het afhalen van uw reservering in de winkel. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'.

Loading...

.
pro-mbooks1 : scheltema